Przesiewacz
Produkowane przez nas przesiewacze to urządzenia bardzo wydajne i przystosowane do pracy w ciężkich warunkach. Wyjątkowa konstrukcja zapewnia ich trwałość, odporność na uszkodzenia oraz mobilność. Zastosowane mechanizmy pozwalają na przesiewanie zróżnicowanych surowców z wyjątkową dokładnością. Napędy, sita, taśmociągi czy części ruchome czynią nasze urządzenia bezkonkurencyjne. Zapewniamy pełen serwis oraz wszystkie części zamienne.
Przesiewacz_z_tasma
Przesiewacz DG1 z taśmą transportową oraz przesiewacz DG2 z dwiema taśmami transportowymi. Zastosowane taśmociągi pozwalają na szybki odbiór przesianego materiału w wyznaczone miejsce lub bezpośrednio do opakowań. Taka konstrukcja czyni nasze przesiewacze wyjątkowo uniwersalnymi oraz sprawnymi. To już nie tylko przesiewanie i żmudne odbieranie czy dodatkowe przemieszczanie przesianego materiału ale to także możliwość wygodnego, bezpośredniego odbioru urobku we wskazane miejsce docelowe.
Przesiewacz_z_trzema_tasmami
Kolejne dzieło naszych konstruktorów to przesiewacz DG3 trzech frakcji z trzema taśmami transportowymi. Zastosowane taśmociągi pozwalają na szybki odbiór przesianego materiału w wyznaczone miejsce lub bezpośrednio do opakowań. Taka konstrukcja czyni nasze przesiewacze jeszcze bardziej uniwersalnymi oraz sprawnymi. To już nie tylko przesiewanie i żmudne odbieranie czy dodatkowe przemieszczanie przesianego materiału ale to także możliwość wygodnego, bezpośredniego odbioru urobku o trzech frakcjach we wskazane miejsce docelowe.
Przesiewacz_DG4
Najnowszy przesiewacz DG4 to "Mercedes" wśród przesiewaczy. Oprócz przesiewania standardowych materiałów idealnie sprawdza się TAKŻE DO SORTOWANIA KRUSZYWA KOLEJOWEGO DLA TRZECH FRAKCJI, kamienia. Wyposażony w cztery taśmy transportowe. Zastosowane taśmociągi pozwalają na szybki odbiór przesianego materiału w wyznaczone miejsce lub bezpośrednio do opakowań. Taka konstrukcja czyni nasze przesiewacze jeszcze bardziej uniwersalnymi oraz sprawnymi. To już nie tylko przesiewanie i żmudne odbieranie czy dodatkowe przemieszczanie przesianego materiału ale to także możliwość wygodnego, bezpośredniego odbioru urobku o trzech frakcjach we wskazane miejsce docelowe.
Transport
Przemyślana konstrukcja produkowanych przez nas przesiewaczy DG1-DG4 sprawia, że są wygodne w trasporcie. Dzięki zastosowanym uchwytom transportowym mamy pewność, że nasze urządzenie trafi bezpiecznie w określone miejsce. Oferujemy również dedykowaną oś manewrową z zaczepem. Przy takim rozwiązaniu transport staje się jeszcze wygodniejszy. Osie manewrowe z zaczepem pozwalają na przemieszczanie urządzenia w wybrane miejsce, w dowolnym czasie co czyni je wyjątkowo mobilnymi.
Pozycjoner P1000
Nasi eksperci opracowali wygodne w użyciu urządzenie do pozycjonowania, łatwego ustalania przedmiotów do dalszej obróbki. Konstrukcja pozycjonera umożliwia obróbkę kilku a nawet kilkunastu elementów jednocześnie. To pozwala na znaczne skrócenie czasu pracy. Dzięki naszemu pozycjonerowi praca przebiega efektywnie, ergonomicznie, bezpiecznie, z dużą precyzją oraz powtarzalnością wymiarową.

KONTAKT

Jeśli chcesz nawiązać współpracę - zapraszamy.